Відродження храму у селі Строків.

18.06.2012

Відродження храму у селі Строків.Відродження храму у селі Строків.

17 червня, у селі Строків, Попільнянського округу, з благословіння Високопреосвященнішого архієпископа Никодима, благочинний, протоієрей Петро Лис, разом із священиками округу, звершив молебень перед початком будівництва храму.

У 80-ті роки минулого століття дерев’яна церква у селі згоріла. Людям вдалось врятувати деякі старовинні ікони, які тепер знаходяться у тимчасовому храмі, де тепер збираються прихожани та моляться в надії відродити духовність та відбудувати церкву.

Відродження храму у селі Строків.

На сьогоднішній день з'явилась можливість почати будівництво завдяки людям, які виявили бажання допомогти жителям села у цій добрій справі.

Тож нехай Господь благословить благочестиві наміри віруючих і у селі постане новий храм, де возноситимуться щирі та теплі молитви до Творця.

Прес-служба Попільнянського округу.