Вихованці недільної школи відвідали скит.

12.05.2013

7 травня, у свято Іверської ікони Божої Матері, юні вихованці недільної школи храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в Ходоркові, разом з матушкою Марією Когут здійснили паломницьку поїздку до скиту Іверської ікони Божої Матері у селі Соболівка Брусилівського району.

Хоч знаходиться скит у безлюдному місці – далеченько від села, на узліссі біля річки Ірпінь, але того дня було тут людно.

Святкували престольне свято. На нього приїхав батюшка Роман із Свято-Михайлівського храму столиці з групою сестер милосердя, ігуменя жіночого монастиря з Кип’ячого матушка Катерина з монашками, духовенство з навколишніх благочинь.

Діти з великим інтересом оглянули територію скиту, відвідали богослужіння, взяли участь у хресному ході навколо храму і, що найголовніше, купались у цілющому джерелі, напились щойно освяченої водички зі скитських криничок.

Прес-служба Попільнянського округу.

Вихованці недільної школи відвідали скит.