Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього: літургія у кафедральному соборі міста Житомира

14.08.2022

14 серпня 2022 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, семи мучеників Маккавеїв, матері їх Соломонії та вчителя Єлеазара, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Під час богослужіння Владиці співслужили священослужителі храму. У часі звершення ожественної Євхаристії духовенство та вірні єдиними устами піднесли сугубі прохання та молитву за припинення війни та мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці богослужіння Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, а ще з нагоди свята освятив зілля та мед нового збору.