"Во плоти ангел, пророков основание."

03.08.2012

Во плоти ангел, пророков основание.Во плоти ангел, пророков основание.

Наш православний люд особливо почитає святого пророка Ілію. Не даремно ще за часів Київської Русі перший храм в Києві був названий на честь Божого пророка.

В селі Суховоля, в Свято-Казанській церкві Новоград-Волинського Преображенського округу, також по-особливому благоговійно і торжественно святкують пам'ять святого пророка. На святкове Богослужіння прибули благочинний округу протоієрей Стефан Маркевич, священики сусідніх парафій та Рівненської єпархії.

Отець благочинний на проповіді розповів про історичний період, коли жив святий пророк та його ревність по Богові. Після закінчення хресного ходу, настоятель храму ієрей Мирослав Демчук подякував всім за спільну молитву та запросив гостей на святкову трапезу.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Во плоти ангел, пророков основание.