Вселенська батьківська субота у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева: молитва за спочилих, справи милосердя

14.03.2024

Дев’ятого березня, у Вселенську батьківську (м'ясопусну) суботу, за багаторічною традицією після звершення богослужіння духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправили благодійну допомогу підопічним міського Союзу інвалідів.

У Вселенську батьківську суботу ми поминаємо померлих родичів і близьких, згадуючи їх добрим словом, та молимося за всіх від віку спочилих християн. Подаємо поминальні записки і запалюємо свічки за упокій…

Апостол Яків заповідає нам: моліться одне за одного, щоб зцілитись. Але ж зцілення потребує і тіло, і душа... Молитва Церкви про спочилих є особливо дієвою...

Після заупокійної Божественної Літургії та панахиди священство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) передали хлібобулочні вироби, фрукти та консервацію з волонтерами Бердичівського Союзу інвалідів людям, якими опікується громадська організація. Нині вона об’єднує 286 жителів міста та району, серед яких чимало недужих та немічних.

Волонтер Олена Мазур дякує духовенству і віруючим собору за увагу й турботу, за постійну підтримку: «Люди вимолюють у Господа кожний безболісний день, долаючи хвороби. Низький уклін вам за співчуття та милосердя, за те, що переймаєтеся нашими бідами. Усвідомлення того, що ми не одні, що про нас пам’ятають та не залишають наодинці зі своїми проблемами, додає сил…»

«Хто любить ближнього, той виконує свою любов до Бога, тому що Бог його милосердя переносить на Самого Себе» (святитель Василій Великий).

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.
Раздел: 
Новости Благочиний