Юні паломники з Попільні відвідали святині Житомира.

16.09.2012

Розпочавши новий навчальний рік, вихованці недільної школи, що діє при Свято-Миколаївському храмі в селищі Попільні, разом із настоятелем цього храму, благочинним Попільнянського округу протоієреєм Петром Лис та вчителями, вирушили в паломницьку поїздку до святинь міста Житомира.

Юні паломники з Попільні відвідали святині Житомира.Юні паломники з Попільні відвідали святині Житомира.

Не зважаючи на те, що збиралися біля церкви рано вранці, всі прийшли вчасно. Кожен боявся запізнитися на молебень перед поїздкою.

І ось ми в Житомирі. Перша зупинка біля Спасо-Преображенського кафедрального собору. Всіх вразила дощечка з написом, що собор є пам'яткою архітектури і охороняється державою.

Зайшовши в храм, одразу всі відчули душевний спокій. Вихованці недільної школи, приклавшись до ікон, поставили свічечки та купили до дому невеличкі іконки.

Далі шлях юних паломників проліг у Свято-Успенський архієрейський собор, де знаходиться чудотворна ікона Подільської Божої Матері. Тут дітям розповіли про те, що Подільську ікону Божої Матері шанують за її благодатну допомогу, котра посилається всім, хто до неї звертається у хворобах та печалях. Після помазання подорож пролягла до монастиря Св. Анастасії Римлянини.

Монастир захопив юних прочан своєю дивовижною красою та чудовим розташуванням у сосновому бору. Спустившись в нижній храм, діти по черзі підходили до ікон, благоговійно прикладаючись до них, подумки вимовивши своє прохання.

Потім одна з монахинь розповіла про історію монастиря та про матушку Рафаїлу. Пройшовши на місце поховання матушки отець Петро помазав вихованців. Всі діти ставили свічки, подавали записочки.

Настав час обіду. Гостинні монахині запросили дітей до столу. Всі дуже зраділи, адже кожному хотілося скуштувати монастирських страв. Обід справді був надзвичайно смачним.

Після подячної молитви юні паломники ще раз пройшлись територією монастиря і вирушили в дорогу додому.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Юні паломники з Попільні відвідали святині Житомира.