З Божою поміччю до справ сільськогосподарських!

19.07.2018

У середині липня настоятель Свято-Іллінського храму с. Бистрика протоієрей Владислав Асафов звершив молебень і освятив на тракторному стані техніку, благословивши трудівників села на добрі справи.

Липень – пора жнив – відповідальна та гаряча. У народі кажуть, що середина місяця – верхівка літа. Вважається, що на свято апостолів Петра і Павла все, що росте з землі, набирає особливої сили. Не забувають про це і у селянському фермерському господарстві «Віктор» та ФГ «Сергій-С», що в селі Бистрику. Їх керівники – люди шановані й знані. Віктор Барановський – Почесний громадянин Бердичівського району, депутат Бистрицької сільської ради, Сергій Вахнюк – депутат Бердичівської районної ради. Вони наполегливо й цілеспрямовано дбають про розвиток рідного краю й чимало зробили протягом понад двох років. Займаються будівництвом, зведенням необхідних приміщень, купують нову техніку і піклуються про умови праці для своїх робітників. У планах – чимало гарних починань та сміливих ініціатив. Енергійні і цілеспрямовані господарі залучають до справи молодь.

Бистрицькі хлопці, отримавши професійно-технічну освіту, вирішили залишитися у селі, звідки родом. Повернулися зі Сходу України, з зони проведення Операції Об’єднаних сил, воїни-захисники, яких духовно підтримує настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Владислав Асафов. Більшість із них також пов’язали своє трудове життя з Бистриком, бажаючи зробити свій внесок у його подальший розвиток.

Липневим ранком священик звершив молебень на тракторному стані, окропив техніку і всіх трударів святою водою та благословив комбайнерів на жнива: «Кріпості вам, сил і доброго здоров'я, щоб виконати свою нелегку справу, гарного врожаю, достатку та миру. Божого вам благословення!» До спільної молитви приєдналися Бистрицький сільський голова Світлана Барановська, керівник ФГ «Сергій-С» Сергій Вахнюк, керівник СФГ «Віктор» Віктор Барановський, працівники господарств і парафіяни місцевого храму.

Батюшка побував на полях із зерновими та овочевими культурами, окропивши лани святою водою…

За доброю традицією декілька років поспіль протоієрей Владислав Асафов благословляє початок посіву та збір урожаю.

Нехай будуть добрими жнива, а в кожній сім’ї квітнуть здоров’я, щастя, добробут та злагода!

Прес-служба Бердичівського благочиння.