З колядою по Житомирській землі

19.01.2014

«Наш Ісус мале дитя, благословить Ваше життя…» - так називався різдвяний виступ дітей недільної школи, що діє при храмі Святих Царських мучеників і страстотерпців м.Новограда-Волинського, яким вихованці привітали парафіян у неділю 12 січня. Діти щиро прославляли Новонародженного Спасителя колядками та віншуваннями, за що отримали солодкі подарунки та слова вдячності від настоятеля прот. Петра Зінчука.

За сумлінне відвідування храму та недільної школи в цей же день діти разом з настоятелем та вихователями отримали можливість здійснити паломницьку поїздку в м.Житомир. Юні паломники відвідали монастир Св. Анастасії Римлянині в обласному центрі та привітали матушку ігуменю Михаїлу з Різдвяними святами. В монастирі сестри провели діткам цікаву екскурсію, подарували солодощі та нагодували смачним обідом. Також юні паломники відвідали Свято-Преображенський кафедральний собор та Архієрейський Свято-Успенський собор на Подолі.

Вже ввечері усі втомлені, але щасливі від пізнавальної подорожі, з колядками на вустах, повернулися додому в рідне місто.

Прес-служба храму Св.Царських мучеників і страстотерпців.

З колядою по Житомирській землі