Загальна сповідь священства.

24.08.2013

В суботу, 17 серпня, у Спасо-Преображенському храмі м. Новоград-Волинський собором священства Новоград-Волинського Преображенського округу була відслужена Божественна літургія, яку очолив настоятель храму, благочинний протоієрей Стефан Маркевич.Загальна сповідь священства.Загальна сповідь священства. Цьому передувала сповідь священиків, яку провів духівник благочиння ігумен Варсонофій(Мазурак).

На запричастному о. Стефан виголосив проповідь на євангельське зачало, а також розповів про дивне житіє святих семи отроків Єфеських, календарна пам'ять яких припала на цей день.

Після служби відбулося щомісячне зібрання священиків округу, на якому о.благочинний повідав священству про ті події та питання, які піднімав на останніх єпархіальних зборах правлячий владика Никодим.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.