Зарічани. Благодійний вечір колядок у Житомирському районному благочинні!

12.01.2019

10 січня 2019 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, щорічний благодійний вечір колядок пройшов у Житомирському районному благочинні. Цьогоріч захід провели у селищі Зарічани, що поблизу обласного центру.

На урочистий різдвяний концерт зібрались церковні хори і колективи із окремих парафій благочиння.

У залі Будинка Культури були присутні священики благочиння та зокрема благочинний протоієрей Димитрій Новіцький.

Під час святкового дійства було проведено благодійну акцію у часі котрої зібрали кошти для дітей бійців АТО та дітей сиріт.

На завершення концерту отець благочинний привітав усіх із Різдвом Христовим, подякував за присутність та увагу.