Збори любарського округу.

06.02.2013

В Любарському благочинні по благословінню Владики Никодима, 4 лютого, відбулись чергові збори духовенства району. На зборах були розглянуті звіти відділів за минулий рік, та розгляд зроблених робіт у храмах району. Обговорювались плани проведення Богослужінь у новому році, підготовка до Пасхального посту. Складено плани проведення робіт, як по відділах, так і по Храмах Любарського округу на поточний рік.

Також обговорювались внутрішні питання, які виникли на парафіях району, та стосунки в них. На зборах благочинний представив духовенству району нового священника ієрея Володимира Кружинського, який по благословенню Високопреосвященнійшого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, був поставлений на настоятельське служіння у Свято-Михайлівський храм с. Рогізно, та окормління Свято-Миколаївського храму с. Бичева.

Прес-служба Любарського благочиння.

Збори любарського округу.