Збори Попільнянського благочиння.

09.09.2012

7 вересня з благословення Високопреосвященнійшого Никодима – Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис провів збори Попільнянського благочиння.

Збори Попільнянського благочиння.Збори Попільнянського благочиння.

Отець Петро довів до відома священиків інформацію Його Високопреосвященства про те, що загальні збори духовенства та атестація священиків у Житомирі відбудуться 2 жовтня.

Мова йшла і про необхідність відкриття в кожній парафії недільних шкіл. Цю надзвичайно відповідальну роботу контролюватиме сам благочинний.

Отець Петро підкреслив також, що у власний день ангела і день народження кожен священик обов'язково має служити Божественну літургію, а також про необхідність вечірніх Богослужінь.

Кілька повідомлень стосувалось єпархіальних новин: з подання його Високопреосвященства Архієпископа Никодима Священним Синодом встановлено 5 вересня святкування Подільської ікони Божої Матері; 22 вересня у Житомирі відбудеться освячення Хресто-Воздвиженського храму; з 1 по 14 жовтня у Попільнянському, Ружинському, Андрушівському та Бердичівському благочиннях перебуватиме ікона Божої Матері «Зимненська»; з 24 жовтня по 7 листопада в Житомирській єпархії перебуватиме часточка Древа Господнього.

Прес-служба Попільнянського благочиння.