24.08.2013

21 серпня підоблікові КВІ Богунського та Корольовського районів м. Житомира зустрілися зі священиком Української Православної Церкви протоієреєм о. Вадимом.

Під час бесіди із засудженими священик продовжив свою розповідь про історію християнських свят. Цього разу розмова була про Преображення Господнє, що в народі називається «Яблучний Спас». Житомир: священик Української Православної Церкви о. Вадим поспілкувався із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.Також отець Вадим розповів, що таке піст, чому важливо його притримуватись, розповів про духовне життя мучеників та наголошував про необхідності завжди працювати над собою, робити зусилля та з Божою допомогою й вірою в Бога старатися і ставати кращою людиною.

Зустрічі засуджених із священнослужителями працівники кримінально-виконавчої інспекції організовують на виконання положень Угоди про співпрацю між Житомирською Єпархією Української Православної Церкви та управлінням Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області з метою профілактики вчинення злочинів та правопорушень підобліковими.

Прес-служба управління
ДПтС України в Житомирській області.