Зібрання благочинних Житомирської єпархії.

04.08.2012

Зібрання благочинних Житомирської єпархії.Зібрання благочинних Житомирської єпархії.

3 серпня 2012 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира, що на Подолі, під головуванням Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського відбулося чергове зібрання благочинних Житомирської єпархії.

Традиційно на зборах були присутні секретар єпархії, архім. Олексій (Овсянников), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинні, намісник Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, а також представники єпархіальних відділів Житомирської єпархії.

Розпочалися збори із молитви "Царю небесний", після якої Владика Никодим, разом з духовенством, відслужили коротку літію, по спочилій матушці одного з благочинних.

Під час зібрання, правлячий Архіпастир привітав благочинного Любарського округу, протоієрея Миколая Шапіренка, із ювілеєм. Владика вручив священику примірник Євангелія та побажав мудрості та духовної наснаги у пастирському служінні.

На єпархіальній раді піднімалися різні питання єпархіальної буденності та буття Церкви загалом. Владика Никодим звернув увагу на дисциплінарне життя священства, а також богобоязке відношення до служіння. Обговорювалися питання проведення загальної сповіді у постах по благочинних округах, а також теми політичного характеру, пов'язані із наступаючими виборами.

Житомирський Архіпастир обговорив з духовенством торжества, що відбулись у Києво-Печерській Лаврі, з нагоди дня пам’яті рівноапостольного князя Володимира, Дня Хрещення Київської Русі, Собору Київських святих та 20-річчя Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира, які очоллив Святіший Патріарх Московський та всієї Русі Кирил.

Зібрання благочинних Житомирської єпархії.